تبلیغات
خبرهای دزفول - گروه دزفول - استان شدن دزفول - وبلاگ دزفول - dezful city , dezful news , dezful - دو پیست اسكی‌روی آب و كانوپولو در دزفول راه اندازی شد
 
خبرهای دزفول - گروه دزفول - استان شدن دزفول - وبلاگ دزفول - dezful city , dezful news , dezful
درباره وبلاگمدیر وبلاگ : محمد


نظرسنجی
مهمترین مشکل شهر دزفول چیست ؟


دو پیست اسكی‌روی آب و كانوپولو در دزفول راه اندازی شد  پیست اسكی روی آب و كانوپولو برای نخستین بار در خوزستان در دریاچه سد تنظیمی دز در دزفول راه‌اندازی شد.

رییس هیات قایقرانی شهرستان دزفول دوشنبه در همایش قایقرانی دزفول افزود: پیست كانوپولو احداثی در ساحل رودخانه دز مطابق استانداد جهانی بوده و برای مسابقات آسیایی و كشوری قابل استفاده است.

"مرتضی قزباف نژاد" گفت: به تشخیص كارشناسان فدراسیون قایقرانی و اسكی روی آب كشور دریاچه سد تنظیمی دزفول بهترین مكان برای انجام ورزش‌های آبی است...

دو پیست اسكی‌روی آب و كانوپولو در دزفول راه اندازی شد دو پیست اسكی روی آب و كانوپولو برای نخستین بار در خوزستان در دریاچه سد تنظیمی دز در دزفول راه‌اندازی شد.

رییس هیات قایقرانی شهرستان دزفول دوشنبه در همایش قایقرانی دزفول افزود: پیست كانوپولو احداثی در ساحل رودخانه دز مطابق استانداد جهانی بوده و برای مسابقات آسیایی و كشوری قابل استفاده است.

"مرتضی قزباف نژاد" گفت: به تشخیص كارشناسان فدراسیون قایقرانی و اسكی روی آب كشور دریاچه سد تنظیمی دزفول بهترین مكان برای انجام ورزش‌های آبی است.

وی افزود: با راه‌اندازی پیست اسكی روی آب و كانوپولو در دزفول علاقه مندان به این رشته ورزشی می‌توانند در ساحل رودخانه دز به انجام مسابقات و تمرین بپردازند.

رییس هیات قایقرانی دزفول همچنین از خرید یك فروند قایق مخصوص ورزش‌اسكی روی آب خبرداد و گفت: این قایق بزودی در دریاچه سد تنظیمی دز مورد استفاده قرار می‌گیرد.

قزباف نژاد تعداد ورزشكاران فعال در رشته قایقرانی این شهرستان را بیش از ‪ ۱۶۰‬نفر اعلام كرد و افزود:شهرستان دزفول دارای استعدادهای خوبی در ورزش آبی است كه در مسابقات كشوری دارای مقام می‌باشند.

وی هزینه احداث پیست اسكی روی آب و پیست كانوپولو را ‪ ۱۵۰‬میلیون ریال از سوی هیات قایقرانی دزفول اعلام كرد.

درهمایش قایقرانی دزفول كه در بوستان دولت این شهر برگزار و بااستقبال علاقه‌مندان به ورزش‌های آبی روبرو شد اسكی روی آب و دیگر ورزش‌های آبی از جمله قایقرانی توسط ورزشكاران اجرا شد.

در ورزش كانوپولو ورزشكاران در قالب دو تیم پنج نفره بوسیله قایق‌های تك نفره و با استفاده از پارو و دست برای زدن گل به داخل دروازه با هم مسابقه می‌دهند.

علاوه بر آقایان ، بانوان دزفول نیز به ورزش‌های آبی می‌پردازند كه تیم قایقرانی بانوان دزفول دارای مقام كشوری است.

نوع مطلب : خبرهای دزفول، 
برچسب ها :

تبلیغات
پیوندهای روزانه
آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
امکانات جانبی
 
 
بالای صفحه